Испытание для мамы

10.08.2021
Педіатрія
Испытание для мамы

Період, коли у малюка прорізуються молочні зубки, одночасно хвилюючий і складний як для самої дитини, так і для його батьків. Діти часто в це період вередують, погано сплять, плачуть, а все тому, що поява перших зубів супроводжується неприємними відчуттями. Оскільки дитина сам не може сказати батькам про свою проблему і завжди однаково реагує на будь-які види дискомфорту, мамі і татові складно диференціювати під дитячим поведінкою ознаки прорізування зубів. Симптоми цього стану складно не побачити: підвищення температури, занепокоєння, частий плач. Насправді зачатки молочних зубів формуються у дітей ще в період ембріонального розвитку, а на момент, коли вони починають рости і прорізуватися, в щелепи дитини вже готуються їм на заміну зачатки постійних зубів. Якщо говорити про «золотий стандарт», то схема прорізування зубів виглядає наступним чином:

 • 6-8 місяців - два центральних нижніх різця.

 • Приблизно в 8 місяців з'являються і верхні центральні різці. {{ 1}} • в 8-12 місяців з'являються верхні бічні різці.

 • Приблизно в той же час (10-12 місяців) прорізуються нижні бічні різці.

 • в 14-20 місяців з'являються перші жувальні зубки на нижній і верхній щелепі (по одному з кожного боку - всього 4).

 • у 1,5-2 роки прорізуються перші ікла в верхньому і нижньому зубному ряду.

 • у віці 2-3 років з'являються такі жувальні зуби.

Сильний свербіж, а іноді навіть хворобливі відчуття змушують дитину вередувати.Він стає неспокійним, через що порушується сон. Щоб якось вгамувати свербіж, діти тягнуть до рота іграшки та інтенсивно труть ними ясна. Нерідко малята відмовляються від їжі або їдять з меншим апетитом. Як виглядає ясна, коли лізуть зуби? Зміна стану ясна - один з критеріїв, за якими батьки можуть диференціювати прорізування зубів. Десна в цьому місці виглядають запаленої - червоніє, опухає, а безпосередньо в місці прорізування зуба стає білою.

Наш гель ГЕЕНГІГЕЛЬ ТІЗІНГ для ясен при прорізуванні зубів - одна з кращих розробок компанії!

Завдяки мукоадгезівной матриці, гіалуронова кислота щільно прилипає до ясен і заспокійливим інгредієнтам цей «чарівний» гель миттєво знімає дискомфорт і помітно покращує стан малюка. Важливо знати, що цей продукт не містить анестезину і лідокаїну, тому його можна використовувати без обмежень. Гель не містить м'яти і фтору, тому він може застосовуватися спільно з іншими засобами, і не є небезпечним для дихальної системи малюка.

Генгігель Тізінг при прорізуванні зубів швидко знімає біль і вилікує запалені ясна. Це ефективне полегшення для дитини, оптимальне рішення запитів батьків. Препарат вибору №1 для європейських педіатрів.

 

Заказать сейчас