Как стать увереннее в коллективе

Как стать увереннее в коллективе

Невпевненість в собі, боязнь висловити свою думку, придушення своїх ідей і почуттів може привести до цілого букету психосоматичних хвороб, від остеохондрозу до виразки і панкреатиту.  

Навіть якщо вам здається, що впевненість не ваш коник, її можна розвинути. Ось кілька порад вам на допомогу.  

Рада 1. Навіть маленькі перемоги допомагають розвивати впевненість у собі і відчути сили для вирішення більш серйозних питань.  

Рада 2. потрібно навчитися радіти своїм успіхам. Безумовно, не варто занадто хвалитися при здійсненні чогось серйозного, але для розвитку впевненості потрібно навчитися визнавати власні досягнення і добиватися визнання від інших людей. Взявши за звичку визнання своїх досягнень і організація системи самопоощреніе за власні досягнення допоможе усвідомити особисту цінність і значимість.  

Рада 3. Імітація впевненої поведінки. Навіть якщо немає почуття сили в собі, імітація впевненої поведінки допоможе стати сильніше, особливо якщо ввести це в звичку. Як приклад: намагатися посміхатися людям, дивитися їм в очі. Ходити пружною ходою, наче прямуєте на важливу зустріч.  

Рада 4. Навчитися відмовляти. Якщо просять зробити що-небудь, що не входить у ваші особисті плани або службові інструкції, то потрібно вміти відмовляти. Аргументовану відмову не має відношення до егоїзму.  

Рада 5. Не підривати свій впевнений образ. Намагатися не використовувати в розмові фрази і слова, які показують вашу невпевненість і змушують сумніватися в значущості ідей.  

Рада 6. Намагатися позбутися необгрунтованої самокритики.Якщо здається, що в зовнішності або поведінці щось не так, що насправді не є правдивим чи справедливим судженням, спробуйте не забивати цим собі голову.  

Рада 7. Стежити за своїм фізичним станом . Це побите вираз з'явилося не на порожньому місці. Вам ніколи не спадало на думку, чому все без винятку успішні люди стежать за своїм здоров'ям: ведуть активний спосіб життя, приймають вітаміни, стежать за порожниною рота? У керівників завжди свіжий подих. За цим стоїть довіра до ефективних перевірених засобів по догляду за порожниною рота. Одне з них - ГЕНГІГЕЛЬ, здатний в найкоротші терміни зміцнити ясна, попередити скупчення залишків їжі в пародонтальних кишенях і зробити посмішку яскравіше. Підходить для щоденного використання в якості підтримуючого і профілактичного засобу. ГЕНГІГЕЛЬ забезпечує комфортний стан порожнини рота. Впевненість у своїй посмішці і свіжий подих - одна із важливих складових Вашої впевненості в собі!

Заказать сейчас