Для малышей родившихся этим летом

20.08.2020
Педіатрія
Для малышей родившихся этим летом

З самого першого дня треба вчитися спостерігати, придивлятися і намагатися зрозуміти, що карапузові потрібно, що він хоче, а що йому не подобається, що означають його ридання, кректання, гримаски, чіхі і так далі.

Це період перших «бесід» зі своєю крихіткою, перших контактів і перших відкриттів - один з наісчастлівейшіх в житті батьків.  Він, на жаль, вже не повториться ніколи.

Багатьох молодих батьків лякають уже батьки зі стажем, про настання періоду прорізування зубів.  Що перші три місяці - це «квіточки», порівняно з тим, що чекає попереду.

Не варто лякатися, треба просто набратися терпіння і засобом для полегшення прорізування зубок.  Яким саме, дізнаєтеся в кінці, ну а поки розповімо про поведінку малюка при прорізуванні зубів.

Коли у крихти ріжуться зубки, їх звичайна манера поводитися змінюється.  Замість усміхненого і агукає карапуза, весело стукає брязкальцем, батьки отримують розсердженого, вередуючого, а іноді і нестримно ридає ребятёшіка, у якого болісно і болісно ріжуться зубки.

Прорізування зубів - тривалий процес.  Зубки починають рухатися всередині ясна дитини ще в перші місяці його життя, а до їх появи може пройти не один місяць!  Скільки ріжуться перші зубки - питання індивідуальне.  Гостра фаза може тривати до 8 тижнів, доставляючи дискомфорт малюкові.

1. Кусається більше, ніж зазвичай.

Цей симптом прорізування зубів перетворить вашу дитину на справжнього вампіра.  Кусати, кусати, кусати що завгодно, від пластикових ложок, іграшок до грудей.  На ринку виробників є безліч іграшок для прорізування зубів, які зможуть йому допомогти.

2. Надмірне слиновиділення.

Коли діти тільки народилися, вони все ще вчаться ковтати слину - це викликає надмірна слинотеча.  Як тільки настає період прорізування зубів, то рясні слюні починаються знову (або в деяких випадках так не припиняються).  При прорізуванні зубів, організм створює додаткову слину, щоб змастити ніжні і опуклі ясна.

3. метушливість, ніж зазвичай, особливо вночі.

Ці симптоми під час прорізування, створюють дитині незручність і роблять дітей метушливими і роздратованими, ніж вони були до цього моменту.

4. Порушення сну.

Через дискомфорту при прорізуванні зубів діти зазвичай менше сплять і прокидаються рано вранці.  Настають «веселі часи» для всіх, хто пов'язаний з цими симптомами появи перших зубів!

5. Лихоманка, висипання, кашель і діарея.

Хоча деякі лікарі сумніваються у впливі, але багато мам фіксують легку лихоманку (до 38 ° С) у своїх дітей, вчасно прорізуванні зубів.  Крім того, надмірна слинотеча може викликати висипання на обличчі, роздратування і кашель, так як слиз накопичується по задній стінці горла.  У деяких дітей можуть з'явитися попрілості і розлади діяльності кишечника.  Протилежний діареї ознака того, що ріжуться зубки, - запор.  Батькам також слід спостерігати за тривалістю розладу шлунково-кишкового тракту і, якщо ситуація не виправляється сама, звертатися до педіатра.

6. Зниження апетиту.

Коли дітям боляче, вони, як правило, не хочуть їсти, тим більше що це викликає у них хворобливість.  Продовжуйте намагатися годувати їх якомога частіше, не дивлячись на опір.  Зверніться до свого лікаря, якщо кількість споживаних калорій різко знижується.

7. Тягнуть за вуха і потирають підборіддя і щоки.

Немовлята можуть бути досить винахідливі і можуть самостійно робити масаж.  Потягуючи за вуха і потираючи щелепу, вони створюють протитиск, яке полегшує біль і пульсацію в яснах.

На жаль, прискорити процес прорізування зубів неможливо.  Трохи допомогти прорізування і знизити неприємні відчуття допоможе засіб ГЕНГІГЕЛЬ ТІЗІНГ, який повинен бути завжди під рукою.  Високомолекулярна гіалуронова кислота (ГК) - основна діюча речовина гелю ГЕНГІГЕЛЬ ТІЗІНГ, завдяки своїм структурним властивостям, знімає локальний набряк і запалення, прискорює загоєння і відновлення ясен, і таким чином знімає біль.  Уже після першого нанесення, істотно зменшується підвищене слиновиділення, дитина перестає плакати, поліпшується якість сну.

Абсолютно безпечний, не взаємодіє з іншими ліками, не викликає алергію, не містить в складі консервантів, цукру, алкоголю, барвників, штучних ароматизаторів, лактози, парабенів.

ГЕНГІГЕЛЬ ТІЗІНГ - ваш надійний помічник при прорізуванні зубів у малюка!

Заказать сейчас