Эстетический показатель улыбки

Эстетический показатель улыбки

Психологи вважають, що на створення першого враження про людину досить півхвилини. Які ж параметри враховуються за такий проміжок часу? Зростання, фігура, зовнішність і безумовно посмішка - головний фактор, який визначає чарівність індивідуума.

Красива посмішка привертає знаходяться поруч людей, налаштовує на доброзичливе ставлення і оптимізм, викликає у візаві позитивну відповідь. Треба визнати, що похвалитися гарною посмішкою ідеальними зубами може не кожен. Часом через неправильного прикусу, неестетичного відтінку зовнішньої захисної оболонки зуба, зубних каменів людина відчуває сором і боїться посміхатися, замикається і ніяковіє. На допомогу приходять майстри своєї справи - стоматологи.

Сьогодні мова піде про зубних каменях.

Зубні камені - вапняні відкладення на емалі зубів, які мають жовтий або коричневий відтінок. Освіта мінералізованих зубних бляшок тягне не тільки до порушення естетичних показників посмішки, але і призводить до проблем пов'язаних із захворюванням порожнини рота.

СПЕЦИФІЧНІ РИСИ І Цікавий ВІДОМОСТІ ПРО зубного каменю

 • швидкість утворення зубних бляшок у всіх людей різна;

 • формуються в нічний час, під час сну;

 • спочатку з'являється на коронці зуба, потім опускається нижче. Так формуються відкладення в глибині ясен;

 • може бути на будь-яких зубах і на протезах;

 • основний «ініціатор» того, що відбувається є не кальцій, як вважає більшість, а фосфор;

 • будь-які відкладення - благодатний грунт для бактерій, які призводять до карієсу;

 • освіти підясневих каменів мають схожість за структурою подібним, що утворюються в нирках.

З'являється і формується зубний камінь поступово. Наліт після прийому їжі зазнає вплив мікробів. Продукти їх життєдіяльності міцно осідають на зубної поверхні. Прибирати все це потрібно регулярно, інакше відбувається поступова мінералізація і наліт твердне. Процес прискорюється під впливом слинної рідини. Розмноження бактерій збільшує розмір зубних відкладень.

Після виникнення нальоту, через 12-14 годин, «стартує» І стадія мінералізації. Виходячи з цього фахівці рекомендують проводити гігієнічну чистку зубів 2 рази на добу. Побачити зубні бляшки можна через кілька місяців, що дуже індивідуально і обумовлено специфікою організму.

Причини, за якими утворюються зубні камені досить різні:

1. нерегулярні гігієнічні заходи порожнини рота;

2. використання зубної пасти і щітки низької якості або невірний їх підбір;

3. неправильний розподіл навантаження на зубощелепної апарат при пережовуванні їжі;

4. неправильний прикус;

5. рясне слиновиділення;

6. застосування лікарських засобів, що змінюють природну мікрофлору ротової порожнини;

7. проблеми з обміном речовин;

8. груба установка протезів, пломб;

9. зниження 5качественого складу слини.

Люди, які мають згубні звички, які вживають надмірну кількість чаю або кави, любителі борошняних виробів і солодощів знаходяться в зоні ризику.

І все ж на першому місці стоїть неправильна гігієна порожнини рота, оскільки саме наліт є тригером у формуванні каменів.

Ефективним засобом для відновлення якості слини є засіб на основі гіалуронової кислоти ГЕНГІГЕЛЬ гідрогелю.Він значно знижує адгезію нальоту до твердої тканини зуба і ущільнює ясна, перешкоджаючи утворенню зубодесенного кишені. Підходить для щоденного використання, забезпечує комфортний стан порожнини рота. Зручний в застосуванні. Готовий розчин не вимагає розведення. Детальніше про засіб можна дізнатися на сайті.

Заказать сейчас