Профилактический визит к стоматологу

Профилактический визит к стоматологу

«Попередити хворобу, легше, ніж лікувати» - добре відома всім фраза. Але як тільки справа доходить до відвідування стоматолога, більшість «викидають з голови» ця рада і всіма правдами, і неправдами намагаються віддалити візит в клініку. Результат таких дій цілком прогнозований - запущений карієс, запальні процеси і навіть втрата зуба. А тим часом, минути більшу частину проблем і зберегти порожнину рота здорової абсолютно нескладно.

ЯК І КОЛИ ПРОВОДИТЬСЯ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ОГЛЯД СТОМАТОЛОГА

Тим, хто має здорові зуби, необхідно відвідувати стоматолога двічі на рік. Якщо ж є захворювання хронічного характеру (гінгівіт, пародонтит, пародонтоз), на візити слід записуватися кожні 3-4 місяці.

Кілька моментів про профілактичних оглядах. Під час прийому фахівець:

 • ретельно перевіряє зуби на наявність карієсу, оглядає стан верхнього захисного шару зубів і пломб, якщо такі є;

 • проводить огляд ясна для виявлення вже існуючих або можливих запальних процесів;

 • при виявленні тієї чи іншої проблеми з зубами або м'якими тканинами призначає відповідне лікування;

 • якщо є необхідність, виробляє професійну чистку зубів, видаляє твердий зубний наліт;

 • після закінчення візиту дає індивідуальні рекомендації по гігієнічним заходам порожнини рота, порадить відповідні Догляду кошти. Акцентує увагу на потенційно небезпечні ділянки, які вимагають особливої ​​уваги при щоденному очищенні зубів.

ЧОМУ НЕ МОЖНА ІГНОРУВАТИ ПРОФІЛАКТИЧНІ ОГЛЯДИ

Напружений ритм життя в містах, постійна завантаженість на роботі, незрозумілий страх перед відвідуванням стоматолога і так далі ... причин, за якими відкладаються походи в клініку у кожного предостатньо. Але важливо розуміти, що з часом проблема не вирішується, а лише посилюється.

1. На початкових етапах карієс можна вилікувати за одне відвідування стоматолога. Якщо ігнорувати захворювання, воно може привести до розвитку запалення тканин, що оточують корінь зуба і судинно-нервового пучка зуба. Нерідко, це стає причиною їх втрати.

2. Твердий зубний наліт викликає запальні процеси м'яких тканин, що тягне за собою порушення зубодесневих зв'язків, розхитування, а в подальшому до втрати зуба. Цього допомагає уникнути регулярна професійна чистка.

3. Системне ураження околозубной тканини, яке на початковому етапі важко виявити, повільно, але крок за кроком вражає тканини пародонту. Наслідком цього стає повна втрата здорових зубів.

Більшість захворювань порожнини рота і зубів мають негативну особливість - на ранньому етапі вони не мають симптомів, а неприємні відчуття і біль з'являються, коли процес вже зайшов далеко.

Перешкодити цьому можна не тільки за допомогою візиту до стоматолога, але і профілактичним і лікувальним застосуванням засобу ГЕНГІГЕЛЬ.

Після професійного чищення зубів і видалення зубних каменів ефективним засобом для відновлення слизової рота і ясен є засіб на основі високомолекулярної гіалуронової кислоти ГЕНГІГЕЛЬ гідрогелю.Підходить для щоденного використання як підтримує, так і профілактичний засіб. Можна застосовувати у пацієнтів з усіх груп.

 

Заказать сейчас