Как вылечить кандидоз в домашних условиях

Как вылечить кандидоз в домашних условиях

Як можна вилікувати кандидоз підручними засобами в домашніх умовах?

У більшості випадків грибкові інфекції можна подолати за допомогою аптечних протигрибкових кремів. Але і домашні методи не варто скидати з рахунків.

У домашній медицині є засіб на основі білого оцту з розрахунку 2 ложки на літр води.

Проблемне місце споліскують 2 рази в день протягом 2-х днів .

Ефективним засобом вважається сіль. Для цього розчиніть чашку солі в теплу ванну. Якщо вам прийняття такої ванни допомагає знизити біль і усунути свербіж, робіть такі ванни щодня. Вода, що містить сіль, допомагає також прискорити процес лікування.

Вживайте щодня по кілька зубчиків часнику. Ще з давніх часів, часник хорошим засобом для лікування грибкових інфекцій. Найефективніше є роздавлений сирий часник. Якщо вам ця ідея не до смаку, тоді часник можете додати в салат або в соус

Також використовувати натуральний йогурт. Кожен день споживайте чашку простого йогурту без цукру, але тільки якщо він містить Lactobacilus acidophilus.

Приготуйте розчин кориці, який, на думку фахівців, має помірними протигрибкові властивості. У невеликий посуд додайте 4 чашки води, після чого покладіть 8 паличок кориці. Прокип'ятіть цю суміш 5 хвилин. Після цього остудіть 45 хвилин для отримання настою. Існує навіть думка, що якщо додати корицю до туалетному папері, то ми назавжди б попрощалися з генітальним кандидозом.

Іншим важливим средствомдля боротьби з грибковими інфекціями є ехінацея. Вона допомагає зміцнити імунітет і боротися з інфекцією.Приймати слід 3 рази на день по 200 мг ехінацеї або використовувати настоянку ехінацеї по краплі на чашку 4 рази на день. Приймайте ехінацею щодня протягом максимум 2 тижнів, після чого зробіть перерву на 2 тижні.

Якщо дерматомікоз з'являється восени, то тоді ви зможете іспользововать зелену шкірку волоського горіха. Нестиглі плоди волоського горіха схожі на великі зелені сливи. Зовнішня зелена шкірка плоду волоського горіха характеризується специфічним запахом. Зробіть пасту з цього кошти, після чого покладіть її на хвору ділянку, поки не зникне інфекція, по 4 рази в день.

Увага! Шкірка волоського горіха - отруйна! Не використовуйте її в харчуванні!

Можна вилікувати дерматомікоз куркумою. Головний інгредієнт приправи каррі, куркума, містить дуже важлива речовина - куркумін. Свого чергу, куркумін дуже добре відомий тим, що допомагає при різних запальних хворобах, таких як артрит. Ще не до кінця зрозуміло в чому полягає позитивний ефект від куркуми, то азіатська медицина використовує її вже дуже багато часу. Зробіть пасту куркуми з водою з однієї або двох ложок цієї прянощі. Розповсюдьте рівномірно дану пасту на марлю і покладіть її на хвору ділянку. Після 20 - 60 хвилин зніміть марлю з шкіри. Можете повторити цю процедуру по 3 - 4 рази на день, але якщо ви помітите якихось побічних ефектів, відразу ж припиніть лікування куркумою.

Полоскання порожнини рота солоною водою допомагає вилікувати кандидоз порожнини рота. Звичайно, приємною ця процедура не здасться. Набагато комфорту профілактувати захворювання порожнини рота. Вхідними воротами інфекції є мікро-тріщини.Загоїти їх допоможе засіб ГЕНГІГЕЛЬ на основі гіалуронової кислоти. Природний склад дозволяє застосовувати ГЕНГІГЕЛЬ в домашніх умовах. Читайте більше на цьому сайті. 

Заказать сейчас