Полезна ли минеральная вода

Полезна ли минеральная вода

Фахівці в області дієтології пишуть про користь мінеральної води. Гастроентерологи призначають її для лікування певних захворювань шлунково-кишкового тракту. Однак в медіапросторі все частіше можна зустріти статті про те, що мінеральна вода завдає шкоди зубам. А що з цього приводу думають експерти?

ВОДА, ЯКУ МИ п'ємо

Існує кілька видів води, яку ми використовуємо для приготування їжі і прийому всередину. Так як у нас практично вже немає місць, в яких вода з-під крана була б придатна для пиття без спеціальної обробки, ми очищаємо або купуємо воду для пиття.

Очищена штучним шляхом вода в більшості випадків не несе ніякої користі організму , оскільки в ній відсутня необхідна кількість мікроелементів і органічних сполук. Однак і шкоди така вода теж не доставляє.

Вода, яка знаходиться в шарі підгрунтя між двома шарами порід більш корисна, але ціна на порядок вище, тому її масово не купують.

Дистильовану воду в основному використовують для технічних цілей.

газованою водою зазвичай полегшують спрагу.

Минералка відрізняється від всіх перерахованих вище видів. Основна її відмінна риса - склад. У нього входять різні мікроелементи, солі металів та інші неорганічні речовини. З урахуванням кількості цих добавок в складі, мінеральна вода ділиться в свою чергу на лікувальну, лікувально-столову і їдальню. Останню можна вживати вільно, а ось перші дві тільки за приписом лікаря.

ВПЛИВ МІНЕРАЛЬНОЇ ВОДИ НА ЗУБИ

Емаль зубів є самим твердим речовиною в нашому організмі.Вона складається на 95% з неорганічних речовин, велика частина яких входить до складу мінеральної води. Начебто логічно - чим більше п'єш мінералки, тим міцніше стають зуби. Однак не все так просто.

Вся справа в тому, що всі газовані мінеральні води містять високу концентрацію вуглекислоти. У нормі рН нашої ротової порожнини повинна рівнятися 7. Після того як ми вип'ємо мінералки з вуглекислотою, рівновагу зсувається в кислу сторону, що негайно відображається на емалі.

В результаті регулярного вживання газованої мінеральної води поступово тоншає захисна оболонка зуба. Як підсумок - підвищена чутливість, розвиток карієсу, поява ранок і руйнування зубів.

Щоб уникнути негативних наслідків, необхідно дотримуватися простих правил, які допоможуть мінімізувати згубний вплив вуглекислоти.

1. Пити мінеральну воду через трубочку.

2. Після вживання полоскати порожнину рота чистою теплою водою.

3. Відкривати пляшку завчасно, щоб газ міг зникнути природним шляхом.

ВОДА, що приносить користь ДЛЯ емалі ЗУБОВ

Як би дивно не звучало, але та ж мінеральна. Тільки мається на увазі якісна лікувально-столова або столова вода, в якій відсутній вуглекислота. Зупиняючи на ній свій вибір в якості щоденного вживання, ми проявляємо турботу не тільки про здоров'я зубів, але і всього організму в цілому.

Непогано було б чергувати води з різними складами, так можна отримати більше позитивних результатів.Артезіанські води хорошої якості можуть стати хорошою заміною мінеральній воді, але варто знати, що кількість корисних неорганічних добавок в них на порядок менше.

Відфільтрована вода в бутлях, практично не має ніяких домішок, тому великої користі для зубів і організм не несе.

Якщо хочете надовго зберегти здоров'я і красу зубів, варто мінімізувати вживання напоїв, що містять цукор, кислоти, харчові барвники і вуглекислоту.

Не варто також забувати про регулярну професійної гігієни, реминерализации, ламінування та перевірці у фахівців.

Для підтримки ясен у здоровому стані радимо звернути увагу на засоби лінійки ГЕНГІГЕЛЬ.

 

ГЕНГІГЕЛЬ має протизапальну, бактеріостатичну і протинабрякову дію. Сприяє швидкому загоєнню ран і виразок. Має клінічно доведену ефективність, безпеку.

Заказать сейчас