Купите на виписку из роддома

18.09.2020
Педіатрія
Купите на виписку из роддома

Виписка наворожених з пологового будинку - знаменна подія в житті молодих батьків і їх найближчих родичів.  Всі вони з нетерпінням чекають знайомства з новим членом сім'ї, переживають і намагаються належним чином влаштувати зустріч.  Для того, щоб захід залишилося в пам'яті на довгий час і пройшла без зайвої суєти, до неї потрібно підготуватися завчасно.

Будь новоспеченої матусі після пологів хочеться скоріше опинитися вдома зі своєю крихіткою.  Однак існують певні правила, що встановлюють терміни виписки малюків з пологового відділення.  Зазвичай породіль виписують на третю добу після пологової допомоги.

Що стосується речей для малюка і матусі при виписуванні, то бажано зібрати їх напередодні відправки майбутньої мами в пологовий будинок.  Багато жінок в пологове відділення беруть з собою два пакети - для себе і для новон

ародженого.  Також можна скласти необхідний перелік і доручити майбутньому батькові або найближчому оточенню все підготувати до виписки.

Список необхідних речей для дитинки: соска і пляшечка для годування (якщо малюк знаходиться на штучному харчуванні);  вода або суміш;  памперси, вологі серветки;  речі для новонародженого на виписку, відповідні пори року;  конверт або ковдрочку;  автолюлька.

Рекомендації по вибору одягу для з'явився на світ немовляти

Новоспечені батьки повинні серйозно поставитися до вибору одежинки для малюка на виписку.  Адже це буде перший костюмчик малятка, який вкриє його ніжну шкірку і допоможе пристосуватися до зовнішніх умов незнайомого для нього світу.

 • Вибір краще зробити на користь натуральних тканин непомітних тонів (білого, рожевого, ніжно-блакитного, жовтуватого і інших).  В яскравих насичених тканинах не виключено присутність барвників, які можуть викликати роздратування шкіри немовляти.

 • Всі шви повинні знаходитися зовні - з тієї ж причини.

 • Застібки повинні бути зручними при використанні.

 • Розмір одежинки повинен збігатися зростання новонародженого (приблизно 52-56 см).

 • Шапочки повинні мати зав'язки.  Краще, якщо в наявності буде кілька штук з різним об'ємом голови.

 • Слід врахувати погодні умови в день виписки.

Всі підготовлені речі з переліку в пологовий будинок для малюка необхідно випрати спеціальним дитячим засобом і пропрасувати праскою.

Комплект білизни для новонародженого з'явився на світ в осінні місяці буде різнитися від одежинки на виписку малюка, народженого влітку.  У цей період погода мінлива.  Для немовлят на виписку купують утеплені одеяльца і конверти з теплою прокладкою.  Бажано їх придбати після того, як буде відомий зростання дитинки.  Всі речі зобов'язані повністю закривати ручки і ніжки новонародженого, щоб уникнути переохолодження.  Ось приблизний список необхідних речей:

 • Розпашонки, повзунки або суцільний бавовняний комбінезон;

 • Утеплені речі на флісі;

 • Тонка і утеплена шапочка;

 • Теплі шкарпетки і рукавички-царапки;

Осіння погода може зустріти матусю і малюка як приємним теплом, так і холодом.  Поетом варто приготувати різні комплекти для виписки.

Подарунки на виписку

Таке головне подія не може обійтися без подарунків.  Вибір презентів для молодих батьків і немовляти досить великий.  Це можуть бути: радіонянька, молокоотсос, стерилізатор для пляшечок, набори для новонароджених крихіток на виписку з пологового відділення (підгузники, комплекти дитячої косметики, дитяче білизна, Рушничок та інше).  Не зайвим буде подарунок у вигляді засобу для полегшення прорізування зубів.  Час летить швидко, і не встигнуть матусі й татусі озирнутися, як почнуть з'являтися перші зубки.

Відмінним і ефективним засобом при хворобливому прорізуванні зубок є гель ГЕНГІГЕЛЬ ТІЗІНГ на основі високомолекулярної гіалуронової кислоти.  Швидко знімає біль і лікує запалені десенок при прорізуванні зубів.  Безпечне і ефективне полегшення для дитини, оптимальне рішення запитів батьків.  ГЕНГІГЕЛЬ ТІЗІНГ - препарат вибору №1 для європейських педіатрів

Заказать сейчас