Куркума вместо аспирина

Куркума вместо аспирина

Помітне поява вен на ногах є проблемою для великої кількості жителів мегаполісів, які проводять основну частину дня в офісах.  А все через те, що у вен, на відміну від артерій, відсутні м'язові стінки, які сприяли б поверненню крові до серця проти вектора сили тяжіння.  Єдиним помічником наших вен є м'язи, які їх оточують.  Кожне скорочення м'язів здавлює вени, і проштовхує стовп крові у напрямку до серця.

Ось тому, коли у людини тривалий час немає можливості розім'яти ноги (наприклад, поїздка в автобусі), вени переповнюються кров'ю і розтягуються.  Повернутися в початкове положення їм досить важко.

Для зменшення негативного ефекту вимушеної адинамии, необхідно періодично давати роботу м'язам голеностопа, гомілки і, якщо можливо стегон.  Спробуйте робити руху, нібито натискаєте педалями «газ-гальмо» (якщо є автолюбителем) або піаніно (якщо ходили в музичну школу) - кому як подобається.  Потім можна покрутити стопами, розводячи їх з боку в бік, спробувати стискати пальці стоп «в кулачок».  Якщо робити такі вправи по 5 хвилин через кожну годину - відвідування флеболога (спеціаліста по венах) можна буде відстрочити на тривалий час.

Звичайно, якщо професійна діяльність не надає можливості зробити невеликий перерва в багатогодинному знаходженні на п'ятій точці, на допомогу може прийти щоденне вживання добре всім відомої приправи куркуми.  Багато порівняльні дослідження показали, основний компонент куркуми, виробляє на ендотелій майже таку ж дію, як регулярні кардіотреніровки, збільшуючи витривалість.

На судини можуть благотворно впливати приправи на основі куркуми (наприклад, каррі).  З'ясовано, що вони не тільки покращують смакові якості їжі, відпадає необхідність прісаліванія їжі, але і володіють великою кількістю прихованих корисних властивостей.  Наприклад, приходять «на виручку» організму в боротьбі із запаленнями і пов'язаними з ними захворюваннями, захищають від зниження гостроти зору і погіршення пам'яті.

Проведені дослідження показали, що куркума значно краще, ніж аспірин, коли питання стосується попередження серцевих захворювань.

Будучи найвідомішою в світі спецією, куркума давно привернула підвищену увагу з боку великої кількості людей, головним чином в інтернет-тусовках.  Існує також ряд досліджень, в яких можливості спецій проявляються при різних хворобах.

Нове дослідження, продемонструвало, що екстракт куркуми позитивно вплинув на стан кровоносних судин протягом декількох місяців.  Добровольців, у яких до початку експерименту не було виявлено ознак серцево-судинних захворювань запропонували приймати плацебо, спеції і екстракт прянощі.

Після 8 тижнів у тих, хто приймав 200 мг екстракт куркуми в день відзначалося помітне поліпшення здоров'я їх кровоносних судин, що відіграє велику роль для здоров'я серця і профілактики серцевих патологій.  Автори дослідження прийшли до висновку, що щоденне вживання куркуми може істотно знизити ймовірність захворювань серцево-судинної системи.

У чому ж куркума вигідно відрізняється від аспірину?

По-перше, у куркуми практично відсутні побічні ефекти на відміну від аспірину, прийнятого для розрідження крові.

По-друге, екстракт прянощі може мати пріоритети, що призводять до поліпшення здоров'я серцево-судинної системи: зменшує запальні реакції організму;  профилактирует згортання крові;  усуває біль;  знижує рівень холестерину.

Ще в середині вісімдесятих років куркуму було рекомендовано в якості терапії судинного тромбозу.  Та як, у неї мінімум побічних ефектів, дана спеція може бути найкращим варіантом для людей із захворюваннями серця і для тих, у кого високий ризик його розвитку.

Крім перерахованих вище достоїнств куркуми, що входить до її складу активна речовина куркумін має протизапальну і антибактеріальну дію, яке швидко пригнічує розвиток патогенних мікроорганізмів в порожнині рота, а також зменшує запальні процеси (такі, як гінгівіт).  Для тих, у кого щільний робочий графік і не завжди є час для «чаклунства» для змішування інгредієнтів, рекомендуємо спрей Генгігель - засіб 1-го вибору за трьома основними критеріями:

 • Швидкий ефект, що загоює;

 • Можна безпечно і ефективно застосовувати тривало, до повного зникнення симптомів захворювання, при хронічних запальних процесах;

 • Можна застосовувати у пацієнтів з усіх груп ризику.

 

Заказать сейчас