Пять правил улыбки

Пять правил улыбки

У бажанні мати гарну посмішкою ми йдемо на безліч вивертів, іноді часом не завжди необхідних і приносять користь.  Хоча існують прості правила, дотримання яких дає можливість посміхатися, не відчуваючи незручність.

 

Ось ці прості п'ять правил.

1. Чищення зубів після кожного прийому їжі

Для цього є мінімум дві підстави.  Мовою, зубах і слизових оболонках порожнини рота «засідає» велика кількість хвороботворних мікроорганізмів.  І затрималися в міжзубних проміжках частинки їжі створюють сприятливе середовище для їх репродукування.  Зростання числа патогенних мікроорганізмів може спровокувати запальні процеси в порожнині рота, що може привести до глибокого ураження околозубной тканини та інших захворювань.

Крім цього, після кожного прийому їжі на зубах утворюється безбарвне або жовтувате нашарування біоплівки.  Якщо своєчасно її не видаляти, то включається процес мінералізації - іншими словами утворюється зубний камінь.  Він досить «міцно прикріплений до зубів», що видалити його можна тільки в стоматологічному кабінеті.  Подібні відкладення дратують ясна, надають мікробам доступ до прикореневих і околозубних тканин, призводять до карієсу, є причиною розхитування і навіть втрати зубів.

 

2. Використовувати іригатор і ополіскувач

Рідина для полоскання дуже важливе доповнення до чищення зубів.  Вона має протизапальну, антисептичну і дезодорує, зменшує кількість мікробів, видаляє наліт і сприяє підтримці природного білизни емалі.  Так само ополіскувач попереджає розвиток карієсу, бореться із запаленням.

Для більш ґрунтовного догляду за зубами і яснами не обійтися без іригатора.  Під дією струменя води під високим тиском видаляються найдрібніші частинки їжі з усіх важкодоступних місць.  Це особливо актуально для людей, що носять брекекти або зубні протези.

3. Відвідувати стоматолога як мінімум кожні півроку

Найчастіше самостійно виявити виникнення проблем в зубі на початковому етапі не представляється можливим.  І рання стадія каріозного руйнування емалі, яку просто і недорого вилікувати без порушення цілісності зуба, з часом руйнує глибокі шари дентину, зачіпаючи нерв і викликає пульпіт.  Терапію в даному випадку проводити складніше, довше і значно дорожче.  Всього цього можна уникнути, якщо регулярно відвідувати стоматолога (2 рази на рік).

Також потрібно пам'ятати про необхідність регулярного видалення твердого зубного відкладення на зубах, щоб попередити запальні процеси м'яких тканин і пов'язаних з ними захворювання (гінгівіт, періодонтит).  Більш якісно цю процедуру проводять в стоматологічній клініці.

4. Вживати здорову, багату вітамінами і мікроелементами їжу

Загальний стан нашого організму впливає на міцність зубів і стан ясен.  Щоб внутрішні процеси функціонували правильно, організму необхідні мікро- та макроелементи, вітаміни і поживні речовини.  Витягти їх можна з їжі, тому необхідно правильно скласти раціон харчування.

Якщо зробити акцент на таких продуктах як: сирі овочі, молочні продукти, яблука, горіхи, гречка, зелень, морська риба і морепродукти - з великою ймовірністю можна забути про проблеми з зубами.  Дана їжа очищає і зміцнює зубну емаль, профилактирует розвиток карієсу і хвороби ясен.

5. Відмовитися від шкідливих звичок і гіподинамії

Чи не занадто рухлива робота, куріння, захоплення кавою, досить часте кисневе голодування не тільки призводять до погіршення метаболізму і викликають різні захворювання внутрішніх органів, але і ускладнюють правильне засвоєння кальцію і інших мінеральних речовин, необхідних для зубів.

Тому необхідно уникати факторів, які поглиблюють проблеми зі здоров'ям і вводити звички, які роблять благотворний вплив на стан зубів і на весь організм.

З метою профілактики зміцнення слизової пародонту, а при наявності ран, виразок і запалення ефективним засобом є кошти лінійки ГЕНГІГЕЛЬ на основі високомолекулярної гіалуронової кислоти, отриманої за допомогою біотехнології.  ГЕНГІГЕЛЬ можна застосовувати у пацієнтів з усіх груп ризику.  Засіб вибору №1 в Європі серед лікарів для загоєння слизової і тканин пародонту.

Хочете зберегти гарну посмішку?  Тоді дотримуйтеся цих простих правил і не пропускайте візити до стоматолога.

 

Заказать сейчас