Не лечить, а помогать

05.09.2021
Педіатрія
Не лечить, а помогать

НЕ ЛІКУВАТИ, А ДОПОМАГАТИ

Перший рік в життя немовляти - найбільш складний період в житті батьків. З честю справившись з випробуванням у вигляді кольок у дитини, вони починають готуватися до наступного - прорізування зубок.

Сьогодні наш пост про те, як адекватно реагувати на болючі симптоми появи зубів і при цьому не завдаючи шкоди маляті.

Дані свідчать про те, що більшість немовлят відчувають хворобливі відчуття при прорізуванні перших зубок. В середньому тривалість болю при появі кожного зуба може становити близько 8 днів. Поява на світ першого зуба з дёсенок малюка може бути досить болісним і тягне за собою цілий «букет» симптомів:

 • запалення, набряклість і хворобливі відчуття в Десенка;

 • підвищення температури до 380; {{ 1}} • почервоніння щік;

 • плаксивість;

 • рясне слинотеча.

Бачачи, як тяжко крихітка переносить прорізування першого зуба, часом важко повірити, що це не хвороба, а природний процес, який не можна уникнути або прискорити. І який неможливо «вилікувати». Основне завдання батьків - допомогти малюкові, прибравши біль і полегшивши вищевказані симптоми.

Від докучають відчуттів допомагає охолодження дёсенок за допомогою спеціальних прорезивателей. Через фруттейкер можна давати шматочки твердих фруктів - так малюк буде самостійно масажувати ті місця, які доставляють йому найбільше дискомфорту.

А ось від срібної ложки слід відмовитися. Цей метод напевно пам'ятають люди старшого покоління, а стоматологи не рекомендують давати дитині будь-які металеві предмети.

Засіб ГЕНГІГЕЛЬ ТІЗІНГ, створений спеціально для дітей, усуває симптоми хворобливого прорізування зубів завдяки комплексній дії компонентів.

 

ГЕНГІГЕЛЬ ТІЗІНГ виконує одночасно декілька завдань: знеболює, знімає набряклість, захищає ясна від запальних процесів, сприяє швидкому відновленню пошкоджених м'яких тканин слизової і їх швидкому загоєнню. Гель утворює прозору, найтоншу плівку, яка не заважає дитині пити з пляшечки, смоктати пустушку.

Заказать сейчас