Здоровые зубки

11.07.2021
Педіатрія
Здоровые зубки

Всі батьки хочуть, щоб їхні діти мали здорові зуби. А подбати про здоров'я зубів дитини можна ще до його появи.

Незважаючи на те, що дитина народжується без зубів, у нього вже є зачатки молочних і постійних зубів, які прорізуються в певні терміни.

І ось у вас з'явився малюк. Ваш будинок наповнився турботами про крихітному людині. Звичайно, у дитини ще немає зубів, але вже з першого дня вам потрібно забезпечити правильний догляд за слизовою оболонкою його ротової порожнини.

Не забувайте 2 рази в день очищати малюкові ясна, внутрішню частину щік, небо і мову. Це дасть можливість позбавити рот дитини від шкідливої ​​мікрофлори і залишків їжі, а також:

 • нормалізувати кислотно-лужний баланс в ротовій порожнині;

 • запобігти розвитку молочниці і стоматиту;

 • захистити від карієсу перші зубки малюка.

 Оптимальний догляд дозволить забезпечити спеціальний засіб, визнане європейськими педіатрами - ГЕНГІГЕЛЬ ТІЗІНГ. Він дозволить зубкам прорізатися безболісно, ​​подбає про яснах малюка.

Коли у малюка ріжуться зубки, ще зверніть увагу на харчування дитини в цей непростий період.

Воно має здійснюватися за режимом, але насильно годувати малюка все ж не варто. Щоб спроби нагодувати немовля не закінчилися черговою істерикою і плачем, намагайтеся підлаштуватися під настрій свого карапуза. Можна влаштувати позаурочний перекус овочевим пюре, а також давати багато пиття. Фруктові пюре і соки мають підкислений смак, в тому числі з-за консервування аскорбіновою кислотою, а це може викликати роздратування і так запалених в період прорізування зубів ясен малюка.

 Побільше гуляйте на свіжому повітрі.Відволікайте увагу малюка іграми, щоб він не зациклювався на хворобливих відчуттях в області ясен. Поступово відучувати його спати з пляшкою. Молочні бактерії сприяють розвитку карієсу.

 Введення прикорму і нових продуктів в період прорізування зубів лікарями не вітається. Реакція дитячого організму на такі «експерименти» може бути непередбачувана: розлад шлунка, підвищення температури, алергічні висипання і т. Д. Зайве навантаження ослабленому організму зовсім ні до чого і замість користі ризикує принести дитині ще більший дискомфорт.

 Щоб полегшити страждання малюка, багато мам пропонують діткам невідповідний раціон, наприклад: печиво, сухарики, якими дитина до року може просто вдавитися! А для дітей цього віку попадання сторонніх предметів в дихальні шляхи несе серйозний ризик для життя; рафінад, який може привести до розвитку карієсу.

  Уникайте «бабусиних» методів - вони можуть нашкодити!

 Для допомоги дитині в цей нелегкий період використовуйте сучасні безпечні засоби, компоненти яких впливають на всі основні симптоми прорізування зубів - ГЕНГІГЕЛЬ ТІЗІНГ.

Він забезпечить безперервний захист малюка 24 години на добу.

Не містить спирту, лактози, цукру і барвників, анестезину.

 

Запитуйте в аптеках вашого міста!

Заказать сейчас