Грелка при коликах у малыша

13.06.2021
Педіатрія
Грелка при коликах у малыша

При слові «коліки» у багатьох матусь виникають спогади: плач малюка, ночі без сну, тривожний стан, що переходить в паніку.

Коли у немовляти починаються коліки, більшість батьків падають духом, тому що не знають, чим допомогти і як полегшити біль коханій дитині.

Сьогодні існує чимало способів, які обіцяють позбавити від даної проблеми:

 • правильний догляд;

 • грудне вигодовування;

 • лікарські засоби;

 • засоби народної медицини;

 • спеціальні вправи.

І ось з недавніх пір почали з'являтися нібито новий засіб - грілка від коліків у малюка. Наскільки вона ефективна і так вона необхідна, як позиціонують ... Про це поговоримо сьогодні.

Отже, що ж із себе представляють коліки?

Це досить поширене серед малюків явище приблизно до 4-х місячного віку.

Виявляється болем в животі, підвищеним утворенням газів, занепокоєнням і плачем немовля. Прийнято вважати, що коліки є супутниками процесу пристосування жкт дитини до нових умов і їжі.

Також в останні роки набирає обертів теорія, про те, що коліки можуть наслідком нервового напруження, яке новонароджений відчуває, адаптуючись до умов життя поза живота мами.

Симптоматика коліків наступна:

1 . крихітка підтискає ніжки до животика;

2. поводиться неспокійно, часто плаче;

3. можлива відмова від їжі;

4. бувають зміни стільця;

5. нерідко виникають проблеми зі сном через болів і спазмів.

Дане явище носить тимчасовий характер. Від їх початку до завершення зазвичай проходить близько восьми тижнів.

Ну і звичайно ж батьки, бачачи, як дитина страждає, хочуть всіма способами йому допомогти.Тому багато хто купує таку річ, як грілка від коліків.

1. Пристосування надає зігріваючу дію на уражену ділянку.

2. Дія забезпечується за рахунок тепла, яке розширює кровоносні судини, прискорює кровообіг. І як наслідок, спазм проходить і біль вщухає.

3. Якщо пристрій дозволяє, його прикріплюють до малюка або кладуть поруч з ним в колиску.

Грілка - не універсальний засіб. Одним діткам вона допомагає позбутися від кольок, а іншим - ні. Так, звичайно, заспокійливий ефект - це пристрій має, оскільки м'яке і тепле малюкові завжди приємно.

Однак, щоб позбавити дитину від кольок, грілка є абсолютно необов'язковим і часом не бюджетним пристроєм. Краще використовувати комплекс простих дій, які допомагають полегшити стан дитини.

1. ГРУДНЕ ВИГОДОВУВАННЯ найбільш ефективний спосіб, здатний впоратися з коліками у малюка;

Що входять до складу грудного молока лакто-і біфідобактерії допомагають цілком і повністю розвиватися травній системі дитини.

2. Викладання НЕМОВЛЯТИ НА ЖИВОТИК - відмінний спосіб. Одночасне погладжування по спині, збільшує тактильний контакт, який забезпечує полегшення стану;

3. При кольках проводять масаж животика. Неодмінна умова: руху необхідно виконувати за годинниковою стрілкою, плавно, спокійно;

4. Ефективним способом допомогти дитині ВИПУСТИТИ ГАЗИ є вправа «велосипед». Також можна притискати ніжки до живота і утримувати короткий час.

По-старому при кольках часто дають раду напоїти малюка укропной водою.Робити це небажано, щоб не зіпсувати ще незрілий шлунок і нирки немовляти.

Деякі матусі використовують газовідвідну трубку. Входять в «азарт» і застосовують її при кожному плачі малюка. Навіть не прагнучи розібратися в справжніх причинах такої поведінки дитини.

Може малюк хоче груди, а може настала пора заснути, а батьки все чекають, що малюк сам закриє очі і засне. Дитині потрібно допомагати заснути. А можливо, вже почався період появи перших зубок. У даній ситуації під рукою повинно бути засіб для прорізування зубів. Воно не повинно містити анестетика, щоб при попаданні в шлунок не викликати серйозних ускладнень.

Рекомендуємо ГЕНГІГЕЛЬ ТІЗІНГ - гель на основі високомолекулярної гіалуронової кислоти. Усуває дискомфорт, біль і запалення при прорізуванні зубів. Ефективно, безпечно, без анестетика, алкоголю, цукру, барвників, парабенів.

А при появі кольок, не варто панікувати, а розуміти, що це адаптаційний період організму дитини до нових умов життя. Дізнатися більше про засіб Генгігель Тізінг можна на цьому сайті.

Заказать сейчас