Есть ли смысл есть семечки

Есть ли смысл есть семечки

Будь-який продукт харчування робить на організм певна дія. Є їжа, яка відразу робить і позитивний, і негативний ефект. Розмова йде про насіння. Нерідко старше покоління розповідало дітям, що від вживання насіння може виникнути апендицит або заворот кишок. Проте, це усього лише міф, але надмірне вживання насіння соняшнику може привести до інших проблем. 

ШКІДЛИВИЙ ВПЛИВ І НАСЛІДКИ

Насіння не підійде людям, дієт, що дотримуються, оскільки дуже калорійні. На кожні 100 грам сирого насіння доводиться 500 калорій, не кажучи вже про смажених, де використовується олія і сіль. Не рекомендується їсти цей продукт якщо є захворювання кишечника або зайва вага. Варто знати, що насіння викликає печію. Ті, хто розкриває шкірку зубами, ризикує пошкодити зубну емаль. З часом відбувається її стоншування. А застряючи між зубів, насіння може спровокувати розвиток каріозного процесу.

За наявності ран і виразок в порожнині необхідно створити умови для швидкого загоєння і відновлення слизової порожнини рота і тканин пародонту. Лінійка засобів ГЕНГИГЕЛЬ - на основі високомолекулярної гіалуронової кислоти, отриманої за допомогою біотехнології забезпечує швидке загоєння і відновлення м'яких тканин порожнини рота. Має клінічно доведену ефективність, безпеку. ГЕНГИГЕЛЬ може використовуватися без обмежень в часі при хронічних захворюваннях.

Зверніть увагу! Кадмій - речовина, що міститься в пачках насіння, що продається. Він негативно впливає на роботу сердечно - судинної системи.

ПОЗИТИВНИЙ ВПЛИВ

У сирому вигляді насіння корисніше, їх можна використати в невеликих кількостях в певних дієтах, оскільки вони притуплюють відчуття голоду. Ядра насіння соняшнику містять велику кількість білків і вуглеводів. Також мають багато різних вітамінів (А, В, Е) і мікроелементів : магній, залізо, йод, фолієва кислота, пантотенова кислота, тіамін, калій, кальцій, мідь, марганець, фосфор, селен. 

Ці мікроелементи активізують роботу нерівної системи, сприяють очищенню організму від шлаків, покращують роботу бруньок, прискорюють ліпідний обмін. Завдяки ним, зорова здатність залишається у хорошому стані. Марганець, що міститься в ядрах, нормалізує рівень холестерину і глюкози в крові. 

Насіння - антистресовий продукт, який заспокоює нерви. "Клацання насіння" здатне замінити тягу до сигарет. Таким чином можна спробувати відмовитися від згубної звички, а також усунути ламкість нігтів, волос і сухість шкіри.

СМАЖЕНІ ИЛИ СИРІ?

Попри те, що після теплової обробки насіння придбаває яскравіший аромат, фахівці з живлення рекомендують вживати їх в сирому вигляді. Вся річ у тому, що при обробці калорійність смаженого насіння соняшнику залишається високою, а харчова цінність падає. Бажано при жарінні не додавати олію і сіль, а використати суху сковорідку або духовку. Таким чином корисні речовини збережуть свої властивості. 

КОРИСТЬ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

Ядра соняшнику грають велику роль в життя представників сильної статі. Вони є профілактичним засобом статевої дисфункції і підвищують лібідо.

Насіння може зробити як позитивну, так і негативну дію. Тому для мінімізації негативних наслідків, необхідно дотримуватися міри. Будь-який продукт може бути і ліками, і отруйною речовиною.

 

Заказать сейчас