О перекусах на ходу

О перекусах на ходу

Прибічники здорового способу життя навіть між собою ведуть спори про користь/шкоду перекушувань між основною їдою. Чи так вони необхідні людині, а ще що конкретно можна з'їсти, щоб це не відбилося на фігурі і функціонуванні організму в цілому.   Слід зазначити, що певної відповіді на це питання немає, як не існує 2 абсолютно однакових людей. Те, що личить і приносить користь одному, може завдати шкоди іншому.  Розберемо проблему у загальних рисах.

1. Категорії перекушувань Перекушування рознятися між собою. Одні стримують голод в перервах між їдою різними «вкусняшкамі» за типом чіпсів, печива або пряників. Подібна їда висококалорійна, в ній відсутні корисні речовини для повноцінного функціонування організму. Окрім цього, вміст добавок, збуджуючих апетит, викликає потребу постійно щось жувати.  Проте як корисні перекушування можна використовувати продукти абсолютно іншого вигляду. Це натуральні продукти: 

Проте в якості корисних перекушувань можна використати продукти абсолютно іншого виду. Це натуральні продукти: банани, яблука, різні сорти горіхів, цельнозерновой крекер і інше. Це живлення допоможе не набрати зайві кілограми і підтримати здоров'я. Перекушування такої категорії продуктів не уповільнюють метаболізм, а навіть прискорюють.

2.Вплив перекушувань на організм

Ненатуральная, висококалорійна їжа, що містить різні добавки, вгамовує голод на короткий період. Частенько, до складу таких продуктів входять прості вуглеводи і що мають високий гликемический індекс. Організм їх швидко засвоює і підвищує прилив енергії, викликаний збільшенням глюкози в крові. Проте ця дія нетривала. Незабаром рівень глюкози в крові падає і організму знову потрібні калорії. 

У складі чіпсів, глазурованих сирків, шоколадних батончиків завжди можна відшукати харчові штучні добавки. Вони збуджують апетит і звикання до продукту. У результаті людина робить перекушування частіше, ніж в них.

Перекушування на ходу: аргументи проти 

Залишилися у минулому урочисті обіди зі зміною парою-трійкою блюд, одно з яких в обов'язковому порядку повинне було подаватися рідким і гарячим. У наших реаліях поняття "Обідня перерва" помалу йде з повсякденного життя. Темп життя прискорюється, що залишається тільки перекушувати на ходу. 

Особливість фізіології людини така, що в положенні стоячи він робить все швидше, у тому числі і їсть. Чи завдає шкоди швидкий темп поглинання їжі? Фахівці вважають, що таке живлення має багато негативних наслідків. 

а) недостатньо пережована їжа негативно впливає на здоров'я шлунку, кишечника і роботі травлення.

б) виникає переїдання внаслідок не вчасно поданого сигналу про насичення. І як підсумок - зайва вага.

в) людина не устигає відчути повною мірою смак і аромат їжі.

Живлячись в спокійній обстановці, неспішно нікуди і приділяючи поїданню їжі не менше 30 хвилин, можна поспостерігати, що кількість їжі, яка потрібна, щоб насититися, значною мірою зменшується. Висновок: їжа на ходу - недруг травленню і хорошій фігурі.

Не варто утримуватися від перекушувань. Головна умова - правильно підібрана їжа, що дає сили і енергію. 

Зловживання їжею на ходу створює не лише передумови для активізації бактерій, що живуть в порожнині рота, але може стати причиною травматичного стоматиту. 

Якщо це сталося, в першу чергу необхідно провести заходи по нейтралізації причини з подальшою терапією засобами, що мають антисептичний і знеболювальний ефект.

З цим завданням відмінно справляється лінійка ГЕНГИГЕЛЬ - на основі високомолекулярної гіалуронової кислоти, отриманої за допомогою біотехнології. Забезпечує швидке загоєння і відновлення м'яких тканин порожнини рота. Має клінічно доведену ефективність, безпеку, в загоєнні виразок, ран, травм слизової порожнини рота і пародонту, в комплексній терапії стоматитів.

...

Заказать сейчас