Как не испортить дыхание и улыбку

Как не испортить дыхание и улыбку

Перешкодити чистоту, свіжість подиху і посмішці здатний зубний камінь. Тому, чим раніше почати з ним боротися, тим більше шансів не опинитися в кабінеті у стоматолога.

Зубний камінь являє собою тверде жовтувате відкладення, яке утворюється на зубах при їх незадовільною чищенні.

Механізм утворення виглядає наступним чином. Після прийому їжі на зубах залишається тоненька прозора липка плівка із залишків їжі і білкових молекул слинної рідини - зубний наліт. Сама по собі утворилася плівка не приносить шкоди зубам. Але вона ідеальне живильне середовище для мешкають в ротовій порожнині бактерій.

Якщо наліт вчасно видаляти (мається на увазі правильне чищення зубів), мікроорганізми не встигають почати своє розмноження. А ось якщо ставиться зневажливо до гігієни рота і зубів - виникають проблеми. М'яка і тонка плівки минерализуется і перетворюється в тверду зубну бляшку (зубний камінь).

Зубний камінь не тільки створює негарний естетичний вигляд, але і призводить до розвитку багатьох стоматологічних проблем.

1. Карієс

Кислоти, які продукують бактерії, руйнують зубну емаль. Чим більше патогенів буде перебувати під каменем, тим активніше буде протікати каріозний процес.

2. Неможливо провести ретельну чистку зубів

Зубне відкладення служить загородженням, що прикриває бактерії і не дає їх ліквідувати навіть при грунтовної чищенні в домашніх умовах.

3. Несвіже дихання з рота

Зубна тверда бляшка має шорстку, пористу поверхню, внаслідок чого на ній залишається більше залишків їжі і слинної рідини.«Стартують» процеси гниття і дихання починає псуватися.

4. Проблеми з яснами

Поступово зубний камінь збільшується і проникає під ясна і травмує її. Десна запалюється і відстає від зуба, утворюючи ясенні кишені, в якому прекрасно себе почувають і розмножуються бактерії. Якщо вчасно не вжити заходів, це може призвести до розхитування зубів, аж до їхнього випадання.

На жаль, позбутися від зубного каменю в домашніх умовах не вийде. Доведеться звернутися за допомогою до професіонала своєї справи - стоматолога.

Лікар проведе професійну чистку зубів, яка має на увазі ряд послідовних процедур:

1. Огляд порожнини рота.

2. Видалення нальоту і зубних каменів.

3. Полірування зубної емалі.

4. Фторування зубів.

Після проведення процедури з метою зняття запалення ясен рекомендуємо до застосування засоби лінійки ГЕНГІГЕЛЬ на основі високомолекулярної гіалуронової кислоти. Загоює і відновлює ясна швидко і максимально безпечно. ГЕНГІГЕЛЬ покращує стан тканин ясен і посилює захисну функцію епітелію. Підходить для щоденного використання як підтримує, так і профілактичний засіб. Можна застосовувати у пацієнтів з усіх груп.

Заказать сейчас