Специально для десен

Специально для десен

Генгігель - спеціальний інноваційний засіб для лікування гінгівіту та пародонтиту, дія якого ґрунтується на властивостях гіалуронової кислоти. Для посилення мукоадгезивного ефекту Генгігеля у його складі використовуються відкалібровані суміші додаткових глікополімерів. В результаті Генгігель прилипає до слизової оболонки ротової порожнини надовго, достатньо для того, щоб сприяти активації фізіологічних процесів відновлення і прискорення загоєння тканин. Крім того, наявність високомолекулярної ГК допомагає Генгігель підтримувати баланс позаклітинних рідин та сприяє усуненню набряків при запальних станах, внаслідок чого швидко зменшується супутній біль. Також Генгігель захищає слизову оболонку ротової порожнини, зберігаючи мікросередовище поверхні слизової оболонки і регулює зростання бактеріальної флори. Ці висновки зроблені з клінічних досліджень (Polepalle et al. 2015; Gupta 2017; Al-Shammari et al. 2018). 

Дослідження включали пацієнтів з різними захворюваннями пародонту, а також пацієнтів після хірургічного лікування пародонту та ясен. У дослідженнях використовувався Генгігель гель. 

 

Він довів свою ефективність при лікуванні запальних процесів та ясенових кровотеч на різних стадіях захворювань пародонту. Дізнайтесь більше на нашому сайті!

Заказать сейчас