Как не растерять здоровые зубы

Как не растерять здоровые зубы

До недавнього часу вважалося, що пародонтоз - доля людей похилого віку. Але проблеми з яснами на сьогоднішній день стоматологи виявляють вже і у молодих людей. Для цього є кілька причин.

1. Ми перестали навантажувати ясна і зуби. В основному зараз ми приймаємо м'яку перемелені їжу. Сухарики і чіпси не береться до уваги, оскільки в них немає ніякої користі, крім крохмалю і солі. Навантаження на щелепи забезпечують тільки цілі фрукти і овочі, вони сприяють масажу ясен. Від цього вони отримують необхідні вітаміни, поліпшується їх кровопостачання.

2. Вживання великої кількості цукру, солодких напоїв, соків з пакетів. Цукор викликає руйнування твердих тканин зубів, в результаті чого починають страждати ясна.

3. Куріння, в тому числі електронних сигарет чинить руйнівну дію на зуби. Майже всі курці мають проблеми з яснами.

Існує ще багато інших проблем, які не мають ніякого відношення до ясен. Це хвороби кишечника і печінки. Але переважно, хворі ясна - нераціональне харчування і шкідливі звички.

Запущений пародонтоз трудноізлечім. Починають опускатися ясна, випадати зуби.

У перспективі вимальовується дороге протезування. Тому краще зайнятися здоров'ям своєчасно, в цьому випадку можна не допустити їх руйнування.

Заходи насправді прості, і вони не вимагають великих витрат.

 • Вживайте побільше яблук, моркви та інших твердих овочів, і фруктів.

 • Знизьте вживання цукру і продуктів, у складі яких багато крохмалю.

 • Виключіть газовані напої, а якщо не можете обійтися - пийте через трубочку.

 • Жуйте гілочки петрушки, м'яти, часник, вони благотворно впливають на ясна.

 • Чистіть зуби ретельно і 1 раз в рік робіть професійне чищення. Це невеликі матеріальні витрати, лікування в подальшому буде коштувати набагато дорожче.

 • Проводьте кілька разів на день масаж ясен. Робити його слід обережно подушечками пальців, злегка розтираючи і трохи натискаючи на ясна. Це поліпшить трофіку в яснах і їх харчування.

Якщо застосовувати ці нескладні правила, то пародонтоз можна зупинити, ясна знову придбають рожевий колір, перестануть кровоточити під час чищення зубів.

З метою профілактики зміцнення слизової пародонту, а при наявності ран, виразок і запалення ефективним засобом є кошти лінійки ГЕНГІГЕЛЬ на основі високомолекулярної гіалуронової кислоти, отриманої за допомогою біотехнології. ГЕНГІГЕЛЬ можна застосовувати у пацієнтів з усіх груп ризику. Засіб вибору №1 в Європі серед лікарів для загоєння слизової і тканин пародонту.

 

Ці прості поради допоможуть отримати видимий результат для здоров'я ясен.

Заказать сейчас