Вітальний поцілунок

Вітальний поцілунок

Привітання чи прощання у вигляді поцілунку в щоки існує у європейських країнах здавна. У Франції, Іспанії та Італії досить часто можна побачити, як друзі та родичі цілуються під час зустрічі. Кіноіндустрія зробила свій внесок у поширення традиції вітального поцілунку після Другої світової війни. У фільмах 1930-х часто показували світські прийоми з життя буржуазного суспільства, де без поцілунків не обходилося. Усі хотіли наслідувати героїв фільмів, тому поцілунки при зустрічі прижилися у багатьох країнах.

І все ж таки законодавців цієї моди – французів – не може обійти ніхто. Легкість та природність такого вітання закладено у характері самих жителів Франції. Незнайомі люди, чоловіки з чоловіками багато разів цілують один одного у щоки у громадських місцях під час зустрічі. Faire la bise — своєрідне соціальне явище, за яким у Франції навіть можна визначити місце народження людини.

Іспанія також має довгу історію таких соціальних поцілунків. Приятелі та малознайомі люди вітають один одного кількома поцілунками в щоку навіть у людних місцях. Італійці ставляться до цієї традиції менш палко у тому сенсі, що прийнято цілувати кровних родичів та близьких друзів.

У Великій Британії та Німеччині прийнята стриманість у прояві емоцій, але замість сухого рукостискання при зустрічах все частіше з'являється вітальний поцілунок. Звернення на «ти», поцілунки та обійми серед друзів, особливо серед молоді, швидко завоювали більш замкнуті країни.

З відкриттям туристичних кордонів, спілкуванням між студентами та трудовою міграцією вітальний поцілунок став звичайним явищем не лише у Європі. Хоча у Китаї, Японії та Таїланді такий вільний прояв почуттів на публіці у місцевих жителів не заохочується. У Китаї така заборона поширюється навіть на подружні пари, японці та тайці вітають один одного поклонами.

Соціальний поцілунок мають давню традицію. Психологи вважають, що його коріння криється у прагненні з'ясувати справжні цілі та наміри людини. При поцілунках у щоку чи губи відбувається несвідомий біохімічний аналіз слини та запаху. Сильне потовиділення або холодна шкіра може свідчити, що людина приховує від вас свої справжні наміри. Вона боїться, що ви можете її «викрити». Реакція мозку на такі "сигнали" практично миттєва.

Буває, що люди говорять поцілункам: "Ні!" Яка причина? Для 95 відсотків опитаних - як чоловіків, так і жінок - неприємний запах з рота людини або партнера.

Чим допомогти? Як не маскувати запах дезодорантами і жуйками, а позбутися проблеми?

Західні фахівці приділяють велику увагу здоров'ю м'яких тканин ротової порожнини: ясен, слизових оболонок, адже саме вони забезпечують здоров'я зубів. Зубна серія GENGIGEL у формі гелю, спрею або гідрогелю забезпечує стабільність та еластичність сполучної тканини пародонту. Патогенна мікрофлора, що викликає запальні захворювання і, як наслідок, неприємний запах із рота, ізольована від слизової щільною біоплівкою. Ця біоплівка утворюється на поверхнях пародонту завдяки гіалуронату натрію – основній діючій речовині ГЕНГІГЕЛЯ, і надійно захищає ясна від проникнення та розмноження мікробів.

Може завдяки культу невимушених поцілунків Франція є світовим лідером із застосування серії GENGIGEL?

Заказать сейчас